• STATE-OF-THE-PARK - THE WHOLE WORLD OF PARKING MANAGEMENT
 • Fare collection systems - Project: Budapest
 • banner signalling systems

  Scheidt & Bachmann

  Firma Scheidt & Bachmann z Mönchengladbach w Niemczech, od momentu założenia w 1872 r., rozwinęła się w firmę działającą na całym świecie i cieszącą się doskonałą reputacją. Podstawą tego sukcesu w skali globalnej jest dalekowzroczna innowacyjność i świadomość potrzeb klientów.

  Konsekwentne i długofalowe planowanie rozwoju firmy ma długą tradycję. Od samego początku firma Scheidt & Bachmann produkuje urządzenia  i inwestuje w swoich pracowników poprzez kształcenie i szkolenie. Najnowocześniejsze technologie produkcji, rozwój oprogramowania, hosting i zarządzanie usługami stały się podstawą naszych systemów dla przewidywanej, inteligentnej mobilności. Na krótko przed początkiem lat 80. ubiegłego wieku rozpoczęto produkcję urządzeń sygnalizacyjnych do przejazdu kolejowego. W 1932 roku rozpoczęliśmy produkcję systemów stacji paliw. Od lat 60. ubiegłego wieku produkujemy systemy zarządzania parkingami. W latach 70. ubiegłego wieku rozwój systemów pobierania opłat stał się czwartym obszarem naszej działalności.

  Poprzez systematyczne wdrażanie innowacyjnych procesów zyskujemy ciągły rozwój oraz pozycję lidera rynkowego i technologicznego we wszystkich czterech obszarach naszej działalności. Efektem tego jest to, że nasze systemy odpowiadają światowym standardom zarówno dziś, jak i w przyszłości. Indywidualne szczegóły architektury systemu Scheidt & Bachmann idealnie pasują do siebie.

  Innowacyjne pomysły i ciągły rozwój produktów sprawiają, że stajemy się z firmy produkującej wyłącznie produkty do międzynarodowego dostawcy rozwiązań systemowych. Sukces ten jest możliwy nie tylko dzięki nowoczesnej technologii, ale również dzięki naszym wysoko wykwalifikowanym pracownikom. Dzięki temu firma pozostaje w rękach rodziny założyciela przez pięć pokoleń, a nasi pracownicy kolejnego pokolenia będą związani z firmą.

  Scheidt & Bachmann jest jednym z wiodących światowych producentów systemów, który umożliwia komunikację i mobilność. Jesteśmy dumni, że nasze produkty obejmują systemy komunikacji na całym świecie i miliony ludzi mogą codziennie docierać do celu.

  Nasza uwaga skupia się w całości na potrzebach naszych klientów, dzięki czemu możemy dostarczać kompleksowe i całościowe rozwiązania. Dlatego też projektujemy, produkujemy i sprzedajemy komponenty systemów, które są przystosowane do infrastruktury na miejscu, aby spełnić wymagania klienta.

  Budowanie międzynarodowych standardów w zakresie wysokiej jakości systemów zarządzania parkingami oraz funkcjonalnie zaprojektowanego sprzętu było zawsze celem dywizji systemów parkingowych. Dodatkowo, pionierskie produkty parkingów cyfrowych, takie jak aplikacje, systemy rezerwacji, a nawet portale samoobsługowe czynią z firmy Scheidt & Bachmann prawdziwego dostawcę kompleksowych  rozwiązań!

  Nasza oferta systemów sygnalizacyjnych obejmuje kompleksowe rozwiązania dla kolei: standaryzowane urządzenia, usługi, ujednolicone operacje, centralne sterowanie i diagnostyka, które zapewniają niezakłócone działanie.

  Oferujemy rozległą sieć dystrybucji i serwisu w zasięgu naszych klientów, gdzie dostępne są nasze oddziały i przedstawiciele handlowi.

  Scheidt & Bachmann Polska

  Od 1997 roku Scheidt & Bachmann działa pod nazwą Scheidt & Bachmann Polska z o. o. w Polsce.  Znajdziecie nas Państwo w Luboniu koło Poznania, gdzie oferujemy systemy sygnalizacyjne dla kolei oraz w Warszawie, gdzie oferujemy systemy zarządzania parkingiem.

  Scheidt & Bachmann Polska z o. o. Automatyka Kolejowa w Luboniu, oferuje urządzenia systemów sterowania ruchem kolejowym, takich jak samoczynne sygnalizacje przejazdowe typ BUES2000 (przejazdy kolejowo-drogowe kategorii A, B i C) oraz elektroniczną nastawnicę ZSB 2000.

  System przejazdowy BUES2000 definiuje nowe standardy dla urządzeń zabezpieczających przejazdy kolejowe. Ponad 3000 przejazdów obsługiwanych przez BUES2000 na całym świecie oraz prawie 500 przejazdów na sieci kolejowej PKP PLK w Polsce, są potwierdzeniem dużego doświadczenia i elastyczności firmy Scheidt & Bachmann.

  Od 2009 roku Avista Sp. z o. o. o. należy do rodziny Scheidt & Bachmann.

  Avista jest liderem w produkcji stacjonarnych automatów biletowych (prawie 500 sztuk) w Polsce. Rozwiązania te z powodzeniem funkcjonują w ramach elektronicznych systemów odbioru biletów w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Bydgoszczy i Lublinie.

  Obecnie Avista obsługuje 10 przewoźników kolejowych w Polsce, dostarczając całościowe systemy sprzedaży biletów lub jego poszczególne komponenty. Klientami Avista są PKP Intercity, Przewozy Regionalne, Koleje Dolnośląskie, Koleje Wielkopolskie, Koleje Mazowieckie, Szybka Kolej Miejska w Trójmieście, Arriva RP, Koleje Małopolskie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna oraz Warszawska Kolej Dojazdowa.

  Avista nie zaniedbuje rynku przewozów kolejowych. Firma opracowała i wdrożyła maszynę czwartej generacji oraz zmodyfikowała swoje oprogramowanie mobilne w celu obsługi nowych urządzeń mobilnych (CASIO IT 9000). Wprowadziła również sprzedaż biletów kolejowych w maszynach stacjonarnych, integrując w jednym urządzeniu sprzedaż biletów do różnych przewoźników, za które Avista została uhonorowana "Lokomotywa Rynku Kolejowego". Firma wprowadziła rozwiązanie obejmujące sprzedaż biletów kolejowych również w automatach mobilnych.

  „Przywiązujemy wielką wagę do bycia czymś więcej niż tylko dostawcą dla naszych klientów. Widzimy siebie jako długoterminowego partnera odpowiedzialnego za sukces naszego Klienta.” – mówi Sebastian Borowski, wiceprezes zarządu Avista.

   

  W każdym kraju - blisko Ciebie

  Obecność na świecie

   

  Graphic shows a World Map