• STATE-OF-THE-PARK - THE WHOLE WORLD OF PARKING MANAGEMENT
  • Fare collection systems - Project: Budapest
  • banner signalling systems

Scheidt & Bachmann

Firma Scheidt & Bachmann z Mönchengladbach w Niemczech, od momentu założenia w 1872 r., rozwinęła się w firmę działającą na całym świecie i cieszącą się doskonałą reputacją. Podstawą tego sukcesu w skali globalnej jest dalekowzroczna innowacyjność i świadomość potrzeb klientów.

Konsekwentne i długofalowe planowanie rozwoju firmy ma długą tradycję. Od samego początku firma Scheidt & Bachmann produkuje urządzenia  i inwestuje w swoich pracowników poprzez kształcenie i szkolenie. Najnowocześniejsze technologie produkcji, rozwój oprogramowania, hosting i zarządzanie usługami stały się podstawą naszych systemów dla przewidywanej, inteligentnej mobilności. Na krótko przed początkiem lat 80. ubiegłego wieku rozpoczęto produkcję urządzeń sygnalizacyjnych do przejazdu kolejowego. W 1932 roku rozpoczęliśmy produkcję systemów stacji paliw. Od lat 60. ubiegłego wieku produkujemy systemy zarządzania parkingami. W latach 70. ubiegłego wieku rozwój systemów pobierania opłat stał się czwartym obszarem naszej działalności.

Poprzez systematyczne wdrażanie innowacyjnych procesów zyskujemy ciągły rozwój oraz pozycję lidera rynkowego i technologicznego we wszystkich czterech obszarach naszej działalności. Efektem tego jest to, że nasze systemy odpowiadają światowym standardom zarówno dziś, jak i w przyszłości. Indywidualne szczegóły architektury systemu Scheidt & Bachmann idealnie pasują do siebie.

Innowacyjne pomysły i ciągły rozwój produktów sprawiają, że stajemy się z firmy produkującej wyłącznie produkty do międzynarodowego dostawcy rozwiązań systemowych. Sukces ten jest możliwy nie tylko dzięki nowoczesnej technologii, ale również dzięki naszym wysoko wykwalifikowanym pracownikom. Dzięki temu firma pozostaje w rękach rodziny założyciela przez pięć pokoleń, a nasi pracownicy kolejnego pokolenia będą związani z firmą.

Scheidt & Bachmann jest jednym z wiodących światowych producentów systemów, który umożliwia komunikację i mobilność. Jesteśmy dumni, że nasze produkty obejmują systemy komunikacji na całym świecie i miliony ludzi mogą codziennie docierać do celu.

Nasza uwaga skupia się w całości na potrzebach naszych klientów, dzięki czemu możemy dostarczać kompleksowe i całościowe rozwiązania. Dlatego też projektujemy, produkujemy i sprzedajemy komponenty systemów, które są przystosowane do infrastruktury na miejscu, aby spełnić wymagania klienta.

Budowanie międzynarodowych standardów w zakresie wysokiej jakości systemów zarządzania parkingami oraz funkcjonalnie zaprojektowanego sprzętu było zawsze celem dywizji systemów parkingowych. Dodatkowo, pionierskie produkty parkingów cyfrowych, takie jak aplikacje, systemy rezerwacji, a nawet portale samoobsługowe czynią z firmy Scheidt & Bachmann prawdziwego dostawcę kompleksowych  rozwiązań!

Nasza oferta systemów sygnalizacyjnych obejmuje kompleksowe rozwiązania dla kolei: standaryzowane urządzenia, usługi, ujednolicone operacje, centralne sterowanie i diagnostyka, które zapewniają niezakłócone działanie.

Oferujemy rozległą sieć dystrybucji i serwisu w zasięgu naszych klientów, gdzie dostępne są nasze oddziały i przedstawiciele handlowi.

Scheidt & Bachmann Polska

Od 1997 roku Scheidt & Bachmann działa pod nazwą Scheidt & Bachmann Polska z o. o. w Polsce.  Znajdziecie nas Państwo w Lubonie koło Poznania, gdzie oferujemy systemy sygnalizacyjne dla kolei oraz w Warszawie, gdzie oferujemy systemy zarządzania parkingiem.

Od 2009 roku Avista Sp. z o. o. o. należy do rodziny Scheidt & Bachmann.

Avista jest liderem w produkcji stacjonarnych automatów biletowych (prawie 500 sztuk) w Polsce. Rozwiązania te z powodzeniem funkcjonują w ramach elektronicznych systemów odbioru biletów w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Bydgoszczy i Lublinie.

Obecnie Avista obsługuje 10 przewoźników kolejowych w Polsce, dostarczając całościowe systemy sprzedaży biletów lub jego poszczególne komponenty. Klientami Avista są PKP Intercity, Przewozy Regionalne, Koleje Dolnośląskie, Koleje Wielkopolskie, Koleje Mazowieckie, Szybka Kolej Miejska w Trójmieście, Arriva RP, Koleje Małopolskie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna oraz Warszawska Kolej Dojazdowa.

Avista nie zaniedbuje rynku przewozów kolejowych. Firma opracowała i wdrożyła maszynę czwartej generacji oraz zmodyfikowała swoje oprogramowanie mobilne w celu obsługi nowych urządzeń mobilnych (CASIO IT 9000). Wprowadziła również sprzedaż biletów kolejowych w maszynach stacjonarnych, integrując w jednym urządzeniu sprzedaż biletów do różnych przewoźników, za które Avista została uhonorowana "Lokomotywa Rynku Kolejowego". Firma wprowadziła rozwiązanie obejmujące sprzedaż biletów kolejowych również w automatach mobilnych.

„Przywiązujemy wielką wagę do bycia czymś więcej niż tylko dostawcą dla naszych klientów. Widzimy siebie jako długoterminowego partnera odpowiedzialnego za sukces naszego Klienta.” – mówi Sebastian Borowski, wiceprezes zarządu Avista.

 

W każdym kraju - blisko Ciebie

Obecność na świecie

 

 

Graphic shows a World Map
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej : Polityka prywatnosci 
OK