• STATE-OF-THE-PARK - THE WHOLE WORLD OF PARKING MANAGEMENT

  Czynimy Twoich pracowników pasujących do Twojego codziennego biznesu

  Aby skutecznie obsługiwać system, Twój personel potrzebuje szkolenia tak blisko rzeczywistości, jak to możliwe. W tym celu oferujemy Państwu obszerną koncepcję szkolenia - zarówno w Moenchengladbach, jak i na miejscu, w którym znajduje się firma - indywidualne kursy szkoleniowe. Więc przygotujemy waszych pracowników w sposób jasno powiązany z priorytetami Państwa Systemu Zarządzania Parkiem Samochodowym. Przyjmujemy również różne funkcje, oferując zarówno szkolenia z zakresu "administracji", jak i "opieka techniczna / samopomoc", a nawet indywidualne kursy z dziedziny "fakturowanie / księgowanie". Jeśli zajdzie taka potrzeba, naturalnie przygotowujemy szkolenie we współpracy z Państwem, gdzie wszystkie tematy są zaadresowane, tworząc podstawową wiedzę dla pracowników. Ma to zapewnić, że Twój personel może skutecznie i bezpiecznie pracować z naszym sprzętem, od pierwszego dnia rozpoczęcia pracy.

  Zdecydowałeś się na jeden z naszych produktów serwisowych i zaufanie do wsparcia naszych inżynierów serwisu? W regularnych odstępach czasu trenujemy naszych inżynierów serwisu, aby mogli być na bieżąco z funkcjonowaniem nowych funkcji i modułów lub z rozwojem specyficznym dla klienta. Oprócz wykonywania swoich obowiązków serwisowych, nasi specjaliści techniczni wprowadzają dla klienta również personel po uruchomieniu nowego systemu.

  W naszej siedzibie w Moenchengladbach w specjalnie wyposażonym dla takich celów Centrum Szkolenia dajemy Ci okazję do zapoznania się z oprogramowaniem naszych produktów, przy wsparciu naszych kompetentnych instruktorów. Dodatkowo sprzęt nie jest pomijany w naszych szkoleniach. Szkolenia na temat rzeczywistego sprzętu uzupełnią oferowany zakres szkolenia. Nasz ośrodek szkoleniowy wyposażony w najnowocześniejsze funkcje techniczne, skutecznie umożliwi że Twój personel posiadać będzie właściwe kwalifikacje zawodowe.

  Chcesz, aby personel był przygotowany bezpośrednio na pracę z systemem? Nie ma z tym problemu! Nasi instruktorzy będą go trenować, jeśli chcesz bezpośrednio na miejscu, na własnym systemie. W tym miejscu możemy skuteczniej brać pod uwagę indywidualne problemy i wymagania, ćwiczyć i bezpośrednio je powiązać z praktyką.


  Wróć